Međunarodni rezultati

Arhiva međunarodnih rezultata

 

- Ukupno medalja

 

R.B.

NAZIV TAKMIČENJA

ZLATO

SREBRO

BRONZA

UKUPNO

1.

Olimpijske igre

0

1

0

1

2.

Svetska prvenstva

3

2

5

10

3.

Evropska prvenstva

5

7

2

14

4.

Evropske igre

1

0

0

1

5.

Svetska prvenstva - JUN i U23

1

2

0

3

6.

Evropska prvenstva - JUN i U23

1

6

2

9

7.

Svetski kupovi

3

5

7

15

8.

Olimpijske igre mladih

0

0

0

0

9.

Svetska i Evropska prvenstva - veterani

0

1

1

2

10.

Mediteranske igre

0

1

1

2

11.

Univerzijada

1

0

0

1

12.

Regata “Olimpijske nade”

2

5

3

10

13.

Međunarodne regate

12

14

4

30

14.

Balkansko prvenstvo

8

3

4

15

UKUPNO

37

47

29

113

 

- Aktuelni svetski rekordi

 

 

K-2 200, Svetsko prvenstvo

Moskva (Rusija), 10.8.2014.

 

K-2 1.000, Evropsko prvenstvo

Beograd (Srbija), 9.6.2018.

 

 

Nebojša Grujić - Marko Novaković - 30,500

 

Milenko Zorić - Marko Tomićević - 3:04,940

 

 

- Olimpijske igre

  • 2012. London - 10. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Ervin Holpert - Aleksandar Aleksić - Dejan Terzić)
  • 2016. Rio de Žaneiro - 2. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2016. Rio de Žaneiro - 6. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2016. Rio de Žaneiro - 8. mesto K-4 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić - Dejan Pajić - Vladimir Torubarov)
  •  
MEDALJE: 0/1/0
 

- Svetska prvenstva

  • 1973. Tampere - 9. mesto K-4 1.000 (Velimir Aleksić)
  • 1975. Beograd - 13. mesto K-4 10.000 (Velimir Aleksić)
  • 2006. Segedin - 1. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Milan Đenadić - Dragan Zorić)
  • 2007. Duizburg - 2. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Milan Đenadić - Dragan Zorić)
  • 2007. Duizburg - 6. mesto K-4 500 (Igor Kovačić - Šoti Jozef - Milenko Našagaćin - Nebojša Simić)
  • 2009. Dartmut - 8. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Dragan Zorić - Milan Đenadić)
  • 2009. Dartmut - kvalifikacije C-1 500 (Dušan Ružičić)
  • 2009. Dartmut - kvalifikacije C-1 1.000 (Dušan Ružičić)
  • 2010. Poznanj - 3. mesto K-2 500 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2010. Poznanj - 4. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2010. Poznanj - 5. mesto K-1 1.000 (Marko Tomićević)
  • 2011. Segedin - 8. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Ervin Holpert - Aleksandar Aleksić - Dejan Terzić)
  • 2013. Duizburg - 5. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Ervin Holpert - Aleksandar Aleksić - Dejan Terzić)
  • 2013. Duizburg - 12. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2014. Moskva - 1. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2015. Milano - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2015. Milano - 3. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2015. Milano - 9. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2015. Milano - 10. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević)
  • 2017. Račice - 1. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2017. Račice - 3. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2017. Račice - 6. mesto K-4 500 (Dejan Pajić - Ervin Holpert - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov)
  • 2018. Montemor o Veljo - 3. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2018. Montemor o Veljo - 3. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2021. Kopenhagen - 8. mesto K-4 500 (Nebojša Grujić - Marko Novaković - Vladimir Torubarov - Marko Dragosavljević)
  • 2023. Duizburg - 13. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić)
  • 2023. Duizburg - 17. mesto K-1 1.000 (Branko Lagundžić)
  •  
MEDALJE: 3/2/5
 

- Evropska prvenstva

  • 2006. Račice - 9. mesto K-4 200 (Jožef Šoti Željko Ilić - Duško Stanojević - Milenko Našagaćin)
  • 2006. Račice - 9. mesto K-4 500 (Jožef Šoti - Željko Ilić - Duško Stanojević - Milenko Našagaćin)
  • 2006. Račice - 11. mesto K-1 200 (Milan Đenadić)
  • 2007. Pontevedra - 1. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Milan Đenadić - Dragan Zorić)
  • 2008. Milano - 2. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Milan Đenadić - Dragan Zorić)
  • 2009. Brandenburg - 4. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Bora Sibinkić - Milan Đenadić - Dragan Zorić)
  • 2009. Brandenburg - 11 mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2010. Trasona - 7. mesto K-2 500 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2010. Trasona - 5. mesto K-1 1.000 (Marko Tomićević)
  • 2010. Trasona - 10. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2011. Beograd - 4. mesto K-2 500 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2012. Zagreb - 2. mesto K-2 500 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2012. Zagreb - 3. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Ervin Holpert - Aleksandar Aleksić - Dejan Terzić)
  • 2012. Zagreb - 4. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2013. Montemor o Veljo - 7. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Ervin Holpert - Aleksandar Aleksić - Dejan Terzić)
  • 2013. Montemor o Veljo - 8. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2013. Montemor o Veljo - polufinale K-2 200 (Nebojša Grujić - Uroš Mitjev)
  • 2014. Brandenburg - 1. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević)
  • 2014. Brandenburg - 8. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2014. Brandenburg - ? K-2 1.000 (Aleksandar Aleksić - Milenko Zorić)
  • 2015. Račice - 1. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević)
  • 2015. Račice - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2015. Račice - 3. mesto K-1 500 (Dejan Pajić)
  • 2015. Račice - 6. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2016. Moskva - 2. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2016. Moskva - 1. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2016. Moskva - 9. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2017. Plovdiv - 2. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2017. Plovdiv - 2. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Ervin Holpert)
  • 2017. Plovdiv - 7. mesto K-4 1.000 (Simo Boltić - Ervin Holpert - Dejan Pajić - Dragan Hančovski)
  • 2017. Plovdiv - 9. mesto K-4 500 (Nebojša Grujić - Marko Novaković - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov)
  • 2018. Beograd - 1. mesto K-2 1.000 (Marko Tomićević - Milenko Zorić)
  • 2018. Beograd - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2018. Beograd - 8. mesto K-4 1.000 (Dragan Hančovski - Anđelo Džombeta - Nikola Rasulić - Mihailo Subotić)
  • 2021. Poznanj - 4. mesto K-4 1.000 (Stefan Vekić - Anđelo Džombeta - Ervin Holpert - Mihailo Subotić)
  • 2021. Poznanj - 6. mesto K-4 500 (Nebojša Grujić - Marko Novaković - Vladimir Torubarov - Marko Dragosavljević)
  • 2021. Poznanj - 12. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić)
  • 2022. Minhen - 4. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Mihailo Subotić - Marko Subotić - Branko Lagundžić)
  • 2024. Segedin - 10. mesto K-4 1.000 (Miloš Stojkov - Vojin Rudović - Nikola Kovačević - Branko Lagundžić)
  •  
MEDALJE: 5/7/2
 

- Evropske igre

  • 2015. Baku - 1. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2019. Minska - polufinale K-2 1.000 (Milenko Zorić - Stefan Vekić)
  •  
MEDALJE: 1/0/0
 

- Svetska prvenstva - juniori, seniori do 23 godine

  • 2013. Veland - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Uroš Mitjev) - U23
  • 2013. Veland - 4. mesto K-4 1.000 (Simo Boltić - Vladimir Torubarov - Aleksandar Aleksić - Marko Dragosavljević) - U23
  • 2013. Veland - 13. mesto K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić) - U23
  • 2014. Segedin - 2. mesto K-1 200 (Nebojša Grujić) - U23
  • 2015. Montemor o Veljo - 1. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević) - U23
  • 2015. Montemor o Veljo - 4. mesto K-1 200 (Bojan Milinković) - JUNIORI
  • 2015. Montemor o Veljo - 4. mesto K-2 200 (Bojan Milinković - Strahinja Stefanović) - JUNIORI
  • 2017. Pitešti - 7. mesto K-1 200 (Bojan Milinković) - U23
  • 2017. Pitešti - polufinale K-2 1.000 (Mihailo Subotić - Anđelo Džombeta) - U23
  • 2019. Pitešti - 7. mesto K4-500m (Stefan Vrdoljak - Anđelo Džombeta - Nikola Rasulić - Mihailo Subotić) - U23
  • 2021. Montemor o Veljo - 4. mesto K-4 500 (Stefan Vrdoljak - Mihailo Subotić - Luka Stojkov - Branko Lagundžić) - U23
  • 2022. Segedin - 7. mesto K-4 500 (Stefan Vrdoljak - Uroš Kovačević - Luka Stojkov - Branko Lagundžić) - U23
  • 2023. Auronzo - 16. mesto K-2 500 (Branko Lagundžić - Nikola Kovačević) - U23
  • 2023. Auronzo - 4. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić) - U23
  •  
MEDALJE: 1/2/0
 

- Evropska prvenstva - juniori, seniori do 23 godine

  • 2007. Beograd - 6. mesto K-4 500 (Dejan Pajić - Milenko Zorić - Marko Novaković - Boris Tomka) - U23
  • 2009. Poznanj - 4. mesto K-2 1.000 (Aleksandar Aleksić - ?) - JUNIORI
  • 2009. Poznanj - 6. mesto K-1 500 (Dejan Pajić) - U23
  • 2009. Poznanj - 11. mesto K-4 ? (Nemanja Nikolić - Nebojša Grujić - Nemanja Rajinović - ?) - U23
  • 201o. Pještani - 6. mesto K-1 2.000 (Aleksandar Aleksić) - JUNIORI
  • 201o. Moskva - 3. mesto K-1 500 (Marko Tomićević) - STARIJI JUNIOR
  • 201o. Moskva - 6. mesto K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić) - JUNIOR
  • 2012. Montemor o Veljo - 2. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Vladimir Torubarov) - U23
  • 2012. Montemor o Veljo - 2. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Vladimir Torubarov) - U23 
  • 2012. Montemor o Veljo - 10. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Uroš Mitjev) - U23
  • 2012. Montemor o Veljo - 13. mesto K-1 500 (Nemanja Rajinović) - U23
  • 2013. Poznanj - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Uroš Mitjev) - U23
  • 2014. Montes Ivlin - 1. mesto K-1 200 (Nebojša Grujić) - U23
  • 2015. Pještani - 2. mesto K-1 200 (Bojan Milinković) - JUNIORI
  • 2015. Pještani - 2. mesto K-2 200 (Marko Dragosavljević - Luka Karanović) - U23
  • 2015. Pještani - 5. mesto K-2 1.000 (Uroš Mitjev - Dragan Hančovski) - U23
  • 2015. Pještani - 7. mesto K-4 1.000 (Uroš Mitjev - Dragan Hančovski - Simo Boltić - Stefan Vekić) - U23
  • 2016. Plovdiv - 3. mesto K-2 200 (Bojan Milinković - Marko Dragosavljević) - U23
  • 2016. Plovdiv - 4. mesto K-1 200 (Bojan Milinković) - U23
  • 2016. Plovdiv - 4. mesto K-4 500 (Simo Boltić - Marko Dragosavljević - Stefan Vekić - Dragan Hančovski) - U23
  • 2016. Plovdiv - 4. mesto K-4 1.000 (Simo Boltić - Vladimir Torubarov - Stefan Vekić - Dragan Hančovski) - U23
  • 2016. Plovdiv - 14. mesto C-1 200 (Marko Damnjanović) - JUNIORI
  • 2016. Plovdiv - polufinale K-4 1.000 (Stefan Vasić - Saša Rodić - Marko Subotić - Mihailo Subotić) - JUNIORI
  • 2017. Beograd - 4. mesto K-4 1.000 (Nikola Rasulić - Petar Milković - Anđelo Džombeta - Mihailo Subotić) - U23
  • 2017. Beograd - 4. mesto K-4 500 (Simo Boltić - Stefan Vekić - Bojan Milinković - Marko Dragosavljević) - U23
  • 2017. Beograd - polufinale K-4 1.000 (Stefan Vasić - Stefan Vrdoljak - Nemanja Tajbl - Žarko Jakovljević) - JUNIORI
  • 2017. Beograd - kvalifikacije K-4 1.000 (Stefan Vasić - Stefan Vrdoljak - Nemanja Tajbl - Andrej Njari) - JUNIORI
  • 2017. Beograd - polufinale C-1 500 (Marko Damnjanović) - JUNIORI
  • 2017. Beograd - polufinale C-1 200 (Marko Damnjanović) - JUNIORI
  • 2018. Auronzo - polufinale K-4 500 (Nemanja Stanivuković - Bojan Milinković - Nikola Rasulić - Mihailo Subotić) - U23
  • 2019. Račice - 9. mesto K-4 500 (Stefan Vrdoljak - Nikola Rasulić - Anđelo Džombeta - Mihailo Subotić) - U23
  • 2019. Račice - 13. mesto K-4 500 (Žarko Jakovljević - Branko Lagundžić - Vojin Rudović - Andrej Ninković) - JUNIORI
  • 2021. Poznanj - 11. mesto K-2 500 (Branko Lagundžić - Mihailo Subotić) - U23
  • 2021. Poznanj - 8. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić) - U23
  • 2022. Beograd - 2. mesto K-4 500 (Stefan Vrdoljak - Uroš Kovačević - Luka Stojkov - Branko Lagundžić) - U23
  • 2023. Montemor o Veljo - 4. mesto K-1 1.000 (Branko Lagundžić) - U23
  •  
MEDALJE: 1/6/2
 

- Svetski kupovi

  • 2003. Pještani - 4. mesto K-4 500 (Željko Ilić - Vladimir Vujanić - ? - ?) - JUNIORI
  • 2003. Pještani - 8. mesto K4 1.000 (Željko Ilić - Vladimir Vujanić - ? - ?) - JUNIORI
  • 2006. Poznanj - 4. mesto K-4 500 (Jožef Šoti - Duško Stanojević - Željko Ilić - Našagaćin)
  • 2007. Zagreb - 3. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Dragan Zorić - Milan Đenadić - Bora Sibinkić)
  • 2007. Segedin - 3. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Dragan Zorić - Milan Đenadić - Bora Sibinkić)
  • 2009. Segedin - 6. mesto K-4 200 (Ognjen Filipović - Dragan Zorić - Milan Đenadić - Bora Sibinkić)
  • 2009. Segedin - 11. mesto C-1 1.000 (Dušan Ružičić)
  • 2010. Višji - 5. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2010. Višji - 12. mesto K-1 1.000 (Marko Tomićević)
  • 2010. Segedin - 4. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2010. Segedin - 5. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2010. Segedin - 9. mesto K-2 1.000 (Milan Đenadić - Bora Sibinkić)
  • 2010. Segedin - 11. mesto C-1 500 (Dušan Ružičić)
  • 2010. Segedin - 16. mesto C-1 1.000 (Dušan Ružičić)
  • 2011. Poznanj - 3. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2011. Poznanj - 5. mesto K-4 1.000 (Aleksandar Aleksić - Ervin Holpert - Dejan Terzić - Milenko Zorić)
  • 2012. Poznanj - 3. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2013. Segedin - 1. mesto K-4 1.000 (Aleksandar Aleksić - Ervin Holpert - Dejan Terzić - Milenko Zorić)
  • 2013. Segedin - 3. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Uoš Mitjev)
  • 2013. Segedin - 6. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2013. Segedin - 6. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2013. Segedin - kvalifikacije K-1 500 (Nemanja Rajinović)
  • 2013. Račice - 2. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Duško Stanojević)
  • 2013. Račice - 4. mesto K-4 1.000 (Aleksandar Aleksić - Ervin Holpert - Dejan Terzić - Milenko Zorić)
  • 2013. Račice - 9. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Uoš Mitjev)
  • 2014. Milano - 5. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević)
  • 2014. Milano - 6. mesto K-1 200 (Nebojša Grujić)
  • 2014. Milano - 7. mesto K-4 1.000 (Milenko Zorić - Dejan Pajić - Marko Dragosavljević - Aleksandar Aleksić)
  • 2014. Milano - B finale K-2 200 (Nebojša Grujić - Uroš Mitjev)
  • 2014. Milano - B finale K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić)
  • 2014. Segedin - 4. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2014. Segedin - 6. mesto K-1 200 (Marko Dragosavljević)
  • 2014. Segedin - 8. mesto K-1 200 (Nebojša Grujić)
  • 2015. Duizburg - 1. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2015. Duizburg - 3. mesto K-4 200 (Nebojša Grujić - Marko Dragosavljević - Marko Novaković - Stefan Vekić)
  • 2016. Duizburg - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2016. Duizburg - 2. mesto K-2 1.000 (Milenko Zorić - Marko Tomićević)
  • 2016. Duizburg - 9. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2016. Račice - 2. mesto K-4 200 (Nebojša Grujić - Marko Dragosavljević - Marko Novaković - Vladimir Torubarov)
  • 2016. Račice - 5. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2016. Račice - 7. mesto K-2 1.000 (Milenko Zorić - Simo Boltić)
  • 2016. Račice - 7. mesto K-1 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2017. Beograd - 4. mesto K-4 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov)
  • 2017. Beograd - 10. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Ervin Holpert)
  • 2017. Beograd - 11. mesto K-2 1.000 (Milenko Zorić - Simo Boltić)
  • 2017. Beograd - 16. mesto K-1 200 (Bojan Milinković)
  • 2017. Beograd - 23. mesto K-1 500 (Dragan Hančovski)
  • 2017. Beograd - polufinale C-1 200 (Marko Damnjanović)
  • 2018. Segedin - 1. mesto K-2 1.000 (Milenko Zorić - Marko Tomićević)
  • 2018. Segedin - 2. mesto K-2 200 (Nebojša Grujić - Marko Novaković)
  • 2018. Segedin - 13. mesto K-4 500 (Dejan Pajić - Ervin Holpert - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov)
  • 2018. Segedin - kvalifikacije K-4 500 (Anđelo Džombeta - Nikola Rasulić - Bojan Milinković - Mihailo Subotić)
  • 2018. Segedin - polufinale K-1 1.000 (Dragan Hančovski)
  • 2019. Poznanj - 5. mesto K-4 500 (Neboša Grujić - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov - Marko Dragosavljević)
  • 2019. Poznanj - 15. mesto K-2 1.000 (Mihailo Subotić - Anđelo Džombeta)
  • 2019. Duizburg - 16. mesto K-4 500 (Neboša Grujić - Stefan Vekić - Vladimir Torubarov - Marko Dragosavljević)
  • 2019. Duizburg - polufinale K-2 1.000 (Mihailo Subotić - Anđelo Džombeta)
  • 2019. Duizburg - polufinale K-2 1.000 (Milenko Zorić - Marko Tomićević)
  • 2020. Segedin - 3. mesto K-4 500 (Neboša Grujić - Marko Novaković - Anđelo Džombeta - Marko Dragosavljević)
  • 2020. Segedin - 17. mesto K-1 1.000 (Mihailo Subotić)
  • 2020. Segedin - polufinale K-2 1.000 (Branko Lagundžić - Anđelo Džombeta)
  • 2021. Segedin - 11. mesto K-2 1.000 (Mihailo Subotić - Ervin Holpert)
  • 2021. Segedin - 12. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić)
  • 2021. Segedin - 16. mesto K-4 500 (Vladimir Torubarov - Anđelo Džombeta - Branko Lagundžić - Marko Dragosavljević)
  • 2021. Segedin - polufinale C-1 1.000 (Mihajlo Malović)
  • 2022. Račice - 16. mesto K-1 1.000 (Mihailo Subotić)
  • 2022. Poznanj - B finale K-1 200 (Nebojša Grujić)
  • 2022. Poznanj - B finale K-2 500 (Branko Lagundžić - Stefan Vrdoljak)
  • 2022. Poznanj - C finale K-4 500 (Branko Lagundžić - Stefan Vrdoljak - Nikola Kovačević - Luka Stojkov)
  • 2023. Segedin - 16. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić)
  • 2023. Segedin - 32. mesto K-1 1.000 (Mihailo Subotić)
  •  
MEDALJE: 3/5/7
 

- Olimpijske igre mladih

  • 2014. Nanđing - 4. mesto K-1 200 (Bojan Milinković)
  •  
MEDALJE: 0/0/0
 

Svetska i Evropska prvenstva - veterani

  • 2019. Segedin - 3. mesto K-1 200 (Milan Đenadić) - SP kategorija 40-45
  • 2023. Slavonski Brod - 2. mesto K-2 ~19 km (Željko Ilić - Vladimir Vujanić) - EP kategorija 35-39
  •  
MEDALJE: 0/1/1
 

- Mediteranske igre

  • 2005. Almerija - 7. mesto K-2 1.000 (Željko Ilić - Duško Stanojević)
  • 2009. Peskara - 3. mesto K-2 1.000 (Duško Stanojević - Dejan Pajić)
  • 2013. Mersin - 2. mesto K-2 1.000 (Dejan Terzić - Ervin Holpert)
  • 2013. Mersin - 5. mesto K-1 1.000 (Milenko Zorić)
  •  
MEDALJE: 0/1/1
 

- Univerzijada

  • 2010. Poznanj - 1. mesto K-1 1.000 (Marko Tomićević)
  • 2010. Poznanj - 4. mesto K-1 500 (Marko Tomićević)
  •  
MEDALJE: 1/0/0
 

- Olimpijske nade

  • 2004. Segedin - 9. mesto K-2 500 (Stevan Lazarević - Vladimir Pantelić)
  • 2007. Bidgošće - 7. mesto K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić)
  • 2008. Segedin - 4. mesto K-4 1.000 (Aleksandar Aleksić - Nemanja Nikolić - Miloš Šijan - Filip Erceg)
  • 2008. Segedin - 5. mesto K-4 500 (Aleksandar Aleksić - Nemanja Nikolić - Stefan Nikolić - Katkić)
  • 2012. Pještani - 6. mesto K-1 1.000 (Bojan Milinković)
  • 2014. Pještani - 2. mesto K-1 500 (Bojan Milinković)
  • 2014. Pještani - 3. mesto K-1 200 (Bojan Milinković)
  • 2014. Pještani - 8. mesto K-1 1.000 (Nikola Panić)
  • 2016. Segedin - 2. mesto C-1 200 (Marko Damnjanović)
  • 2016. Segedin - Stefan Vasić, Žarko Jakovljević, Nikola Pajić, Luka Arsenović, Andrej Ninković, Tijana Jovičić, Dunja Sarić
  • 2018. Poznanj - 2. mesto K-2 1.000 (Branko Lagundžić - Vuk Miletić) - 15-16
  • 2018. Poznanj - 3. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić) - U16
  • 2018. Poznanj - 3. mesto K-1 200 (Vuk Miletić) - U15
  • 2018. Poznanj - 7. mesto K-1 500 (Vuk Miletić) - U15
  • 2018. Poznanj - 8. mesto K-2 200 (Vuk Miletić - Branko Lagundžić) - 15-16
  • 2018. Poznanj - 9. mesto K-2 1.000 (Žarko Jakovljević - Andrej Ninković) - U17
  • 2018. Poznanj - polufinale K-1 200 (Branko Lagundžić) - U16
  • 2018. Poznanj - polufinale K-1 200 (Bojan Delibašić) - U15
  • 2018. Poznanj - polufinale K-1 1.000 (Dunja Sarić) - U16
  • 2018. Poznanj - polufinale K-1 500 (Dunja Sarić) - U16
  • 2018. Poznanj - polufinale K-1 1.000 (Veljko Dovragović) - U15
  • 2018. Poznanj - kvalifikacije K-2 200 (Dunja Sarić - Ana Mirkov) - 15-16
  • 2019. Bratislava - 1. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić) - U17
  • 2019. Bratislava - 2. mesto K-1 1.000 (Branko Lagundžić) - U17
  • 2019. Bratislava - 8. mesto K-1 1.000 (Luka Manjenčić) - U15
  • 2019. Bratislava - 8. mesto K-2 500 (Dunja Sarić - Anja Damjanov) - U17
  • 2019. Bratislava - polufinale K-2 1.000 (Veljko Dovragović - Petar Granžan) - 15-16
  • 2019. Bratislava - polufinale C-1 500 (Mihajlo Malović) - U15
  • 2019. Bratislava - polufinale C-1 1.000 (Mihajlo Malović) - U15
  • 2019. Bratislava - polufinale C-2 200 (Mihajlo Malović - Mihajlo Tovarlaža) - 15-16
  • 2019. Bratislava - kvalifikacije K-1 1.000 (Dunja Sarić) - U17
  • 2020. Segedin - 1. mesto K-1 500 (Branko Lagundžić) - U17
  • 2020. Segedin - 4. mesto K-1 1.000 (Branko Lagundžić) - U17
  • 2020. Segedin - 4. mesto K-1 200 (Branko Lagundžić) - U17
  • 2020. Segedin - 7. mesto K-2 500 (Dunja Sarić - Elizabeta Nađ Meljkuti) - U17
  • 2021. Račice - 8. mesto K-1 1.000 (Luka Manjenčić) - U15
  • 2021. Račice - 8. mesto K-1 200 (Luka Manjenčić) - U15
  • 2021. Račice - polufinale C-1 500 (Mihajlo Malović) - U17
  • 2021. Račice - polufinale  C-1 1.000 (Mihajlo Malović) - U17
  • 2021. Račice - 9. mesto K-2 1.000 (Jana Gojković - Lara Nađ) - U17
  • 2022. Bratislava - 8. mesto K-2 200 (Jana Gojković - Dajana Urtajl) - 15-17
  • 2022. Bratislava - 9. mesto K-1 200 (Aleksandar Petkovski) - U15
  • 2022. Bratislava - 12. mesto K-4 500 (Jana Gojković - Lidija Ladanji - Eleonor Nađ - Slavica Našagaćin) - 15-17
  • 2022. Bratislava - polufinale K-1 500 (Aleksandar Petkovski) - U15
  • 2022. Bratislava - polufinale K-1 1.000 (Aleksandar Petkovski) - U15
  • 2022. Bratislava - polufinale C-1 200 (Luka Trnavčević) - U17
  • 2022. Bratislava - polufinale C-1 500 (Luka Trnavčević) - U17
  • 2022. Bratislava - polufinale C-1 1.000 (Luka Trnavčević) - U17
  • 2022. Bratislava - polufinale K-4 500 (Steva Radosavljević - Adam Kovač - Adam Ladocki - Mladen Popović) - 15-17
  • 2022. Bratislava - polufinale K-1 200 (Katarina Kecman) - U16
  • 2022. Bratislava - polufinale K-2 200 (Katarina Kecman - Anja Kajtez) - 15-16
  • 2022. Bratislava - kvalifikacije K-4 500 (Steva Radosavljević - Čongor Ladocki - Lazar Milanović - Mladen Popović) - 15-17
  • 2023. Poznanj - 2. mesto K-2 200 (Mihajlo Dadić - Steva Radosavljević) - U17
  • 2023. Poznanj - 6. mesto K-4 500 (Adam Kovač - Steva Radosavljević - Mihajlo Dadić - Sergej Bailov) - 15-17
  • 2023. Poznanj - 10. mesto K-2 1.000 (Adam Kovač - Steva Radosavljević) - U17
  • 2023. Poznanj - 7. mesto K-2 500 (Andrea Vukašinović - Kaja Sarić) - U16
  • 2023. Poznanj - DSQ polufinale K-1 1.000 (Andrea Vukašinović) - U15
  •  
MEDALJE: 2/5/3
 

- Međunarodne regate

  • 2003. Beograd (Velika međunarodna regata) - 1. mesto K-2 1.000 (Željko Ilić - Vladimir Vujanić) - JUNIORI
  • 2003. Beograd (Velika međunarodna regata) - 1. mesto K-4 500 (Željko Ilić - Vladimir Vujanić - ? - ?) - JUNIORI
  • 2003. Beograd (Velika međunarodna regata) - 1. mesto K-4 1.000 (Željko Ilić - Vladimir Vujanić - ? - ?) - JUNIORI
  • 2004. Pještani (Velika međunarodna regata) - 1. mesto K-4 500 (Željko Ilić) - U23
  • 2004. Pještani (Velika međunarodna regata) - 1. mesto K-4 1.000 (Željko Ilić) - U23
  • 2004. Pještani (Velika međunarodna regata) - 4. mesto K-4 1.000 (Duško Stanojević) - SENIORI
  • 2004. Pještani (Velika međunarodna regata) - 8. mesto K-2 1.000 (Stevan Lazarević) - KADETI
  • 2005. ? - 2. mesto K-2 ? (Radovan Tajsić - Vukosavljević) - JUNIORI
  • 2005. ? - 3. mesto K-2 ? (Uroš Pavlović - Tomić) - JUNIORI
  • 2005. ? - 6. mesto K-1 1.000 (Uroš Pavlović) - JUNIORI
  • 2005. Pještani - 2. mesto K-2 1.000 (Željko Ilić - Duško Stanojević)
  • 2005. Pještani - 4. mesto K-2 500 (Željko Ilić - Duško Stanojević)
  • 2007. Oršava - 1. mesto K-2 500 (Nemanja Nikolić - Šijan)
  • 2007. Oršava - 2. mesto K-2 1.000 (Nemanja Nikolić - Šijan)
  • 2007. Oršava - 1. mesto K-4 500 (Dejan Pajić - Zorić - Tomko - Novaković)
  • 2007. Oršava - 2. mesto K-2 1.000 (Dejan Pajić - Zorić - Tomko - Novaković)
  • 2008. Snagovo - 2. mesto K-1 500 (Dejan Pajić)
  • 2008. Snagovo - 2. mesto K-4 1.000 (Dejan Pajić)
  • 2009. Pještani - 6. mesto K-4 1.000 (Nebojša Grujić - Nemanja Nikolić - Nemanja Rajinović - Strahinja Ničić) - JUNIORI
  • 2009. Pještani - 6. mesto K-2 1.000 (Aleksandar Aleksić - David Hasanović) - JUNIORI
  • 2009. Pještani - 6. mesto K-2 500 (Aleksandar Aleksić - David Hasanović) - JUNIORI
  • 2010. Bohum - 5. mesto K-1 200 (Aleksandar Aleksić) - JUNIORI
  • 2010. Bohum - 5. mesto K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić) - JUNIORI
  • 2010. Bohum - 6. mesto K-1 500 (Aleksandar Aleksić) - JUNIORI
  • 2012. Pještani (Međunarodna regata za juniore i mlađe seniore) - 1. mesto K-2 200 (Uroš Mitjev - Nebojša Grujić) - U23
  • 2012. Pještani (Međunarodna regata za juniore i mlađe seniore) - 2. mesto K-2 500 (Nemanja Rajinović - Aleksandar Anđelković) - U23
  • 2012. Pještani (Međunarodna regata za juniore i mlađe seniore) - 3. mesto K-2 1.000 (Nemanja Rajinović - Aleksandar Anđelković) - U23
  • 2012. Zagreb (Otvoreno prvenstvo Zagreba i Memorijal Matije Ljubeka) - 1. mesto C-1 500 (Marko Bijelović) - JUNIORI
  • 2012. Zagreb (Otvoreno prvenstvo Zagreba i Memorijal Matije Ljubeka) - 1. mesto C-1 1.000 (Marko Bijelović) - JUNIORI
  • 2012. Zagreb (Otvoreno prvenstvo Zagreba i Memorijal Matije Ljubeka) - 1. mesto K-1 1.000 (Bojan Milinković) - KADETI
  • 2013. Pještani - 2. mesto K-1 200 (Aleksandar Aleksić) - U23
  • 2013. Pještani - 2. mesto K-1 500 (Aleksandar Aleksić) - U23
  • 2013. Pještani - 2. mesto K-1 1.000 (Aleksandar Aleksić) - U23
  • 2013. Pještani - 2. mesto K-4 ? (Aleksandar Aleksić - Nemanja Rajinović - Vladimir Torubarov - Dragan Hančovski) - U23
  • 2013. Pještani - 4. mesto K-2 1.000 (Nemanja Rajinović - ?) - U23
  • 2013. Pještani - 4. mesto K-1 500 (Nemanja Rajinović) - U23
  • 2013. Pještani - 7. mesto K-1 1.000 (Nemanja Rajinović) - U23
  • 2013. Pještani - 4. mesto K-1 200 (Bojan Milinković) - KADETI
  • 2013. Pještani - 4. mesto K-1 500 (Bojan Milinković) - KADETI
  • 2013. Pještani - 7. mesto K-1 1.000 (Bojan Milinković) - KADETI
  • 2015. Pještani - 1. mesto K-1 200 (Bojan Milenković) - JUNIORI
  • 2015. Pještani - 2. mesto K-1 500 (Uroš Mitjev) - U23
  • 2015. Pještani - 2. mesto K-4 1.000 (Uroš Mitjev) - U23
  • 2015. Pještani - 3. mesto K-1 500 (Bojan Milenković) - JUNIORI
  • 2015. Pještani - 3. mesto K-2 1.000 (Uroš Mitjev) - U23
  • 2019. Brandenburg - 4. mesto K-4 500 (Vuk Miletić - Branko Lagundžić - Nikola Perak - Vojin Rudović) - JUNIORI
  • 2019. Brandenburg - 8. mesto K-2 1.000 (Žarko Jakovljević - Andrej Ninković) - JUNIORI
  • 2022. Bratislava - 2. mesto K-4 500 (Luka Manjenčić) - JUNIORI
  • 2022. Bratislava - 5. mesto K-2 500 (Luka Manjenčić - Strahinja Dragosavljević) - JUNIORI
  • 2022. Bratislava - 6. mesto K-1 1.000 (Luka Manjenčić - Nikolas Andrić - Mihajlo Dadić - Veljko Veštica) - JUNIORI
  •  
MEDALJE: 12/14/4
 

- Balkansko prvenstvo

  • 1985. Beograd - 1. mesto K-2 500 (Miroslav Aleksić - Jovan Đolić)
  • 1985. Beograd - 1. mesto K-2 1.000 (Miroslav Aleksić - Jovan Đolić)
  • 2005. Snagov - 2. mesto K-2 1.000 (Igor Kovačić - Jozef Šoti)
  • 2005. Snagov - 3. mesto K-1 500 (Jozef Šoti)
  • 2005. Snagov - 3. mesto K-2 500 (Željko Ilić - Duško Stanojević)
  • 2005. Snagov - 3. mesto K-4 500 (Jozef Šoti - Željko Ilić - Duško Stanojević - Igor Kovačić)
  • 2005. Snagov - 3. mesto K-4 200 (Jozef Šoti - Željko Ilić - Duško Stanojević - Igor Kovačić)
  • 2007. Eškir - 1. mesto K-2 500 (Dejan Pajić - Marko Novaković)
  • 2007. Eškir - 1. mesto K-4 1.000 (Dejan Pajić - Marko Novaković - Milenko Zorić - Boris Tomka)
  • 2007. Eškir - 2. mesto K-4 500 (Dejan Pajić - Marko Novaković - Milenko Zorić - Boris Tomka)
  • 2007. Eškir - 2. mesto K-4 200 (Dejan Pajić - Marko Novaković - Milenko Zorić - Boris Tomka)
  • 2008. Segedin - 4. mesto K-4 1.000 (Aleksandar Aleksić - Nemanja Nikolić - Miloš Šijan - Filip Erceg) - JUNIORI
  • 2008. Segedin - 5. mesto K-4 500 (Aleksandar Aleksić - Stefan Nikolić - Nemanja Nikolić - Katkić) - JUNIORI
  • 2009. Apatin - 1. mesto K-2 1.000 (Stefan Nikolić - Nemanja Nikolić) - JUNIORI
  • 2009. Apatin - 1. mesto K-4 1.000 (Nebojša Grujić - Nemanja Rajinović - Aleksandar Aleksić - David Hasanović) - JUNIORI
  • 2009. Apatin - 1. mesto K-2 500 (Aleksandar Aleksić - David Hasanović) - JUNIORI
  • 2009. Apatin - 1. mesto K-4 500 (Nemanja Nikolić - ? - ? -?) - JUNIORI
  • 2009. Apatin - 5. mesto C-1 1.000 (Dragan Kovačević) - JUNIORI
  •  
MEDALJE: 8/3/4
 
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0